top of page

LIGA ZAKON забезпечить усі центральні органи влади та суди повним доступом до ІТ-платформи LIGA360


Шановні Колеги! Попри складну ситуацію, команда LIGA ZAKON використовує усі можливості та ресурси, щоб забезпечувати стабільну і регулярну роботу 24/7 LIGA360. Ми ухвалили рішення, на час воєнного стану в Україні, LIGA ZAKON забезпечить усі центральні органи влади та суди повним доступом до ІТ-платформи LIGA360. Для того, щоб під'єднатися до рішення LIGA360 необхідно написати запит в телеграм каналі https://t.me/ligazakon1

Чим же сьогодні Вам може допомогти LIGA360? Окрім звичних та затребуваних інструментів і інформаційних ресурсів LIGA360 сьогодні – це найактуальніше, достовірне джерело НПА в Україні. Ми забезпечуємо оперативний доступ до важливих нових та актуалізованих нормативно-правових актів у режимі щоденного оновлення без вихідних.

ДОВІДКОВО_АНАЛІТИЧНИЙ ПРОЄКТ Друзі, у медійному просторі зараз дуже багато інформації. Однак завдання ІТ-платформи LIGA360 від компанії LIGA ZAKON - надавати сьогодні важливу інформацію для бізнесу задля його збереження.

З метою оперативного отримання інформації LIGA ZAKON запускає спеціальний довідково-аналітичний проект «Бізнес під час війни». За цим посиланням для Вас перелік необхідних нормативних документів, аналітичних статей, рекомендацій, роз’яснень, які стосуються бізнесу країни у стані війни. Це і кадрові питання, питання форс-мажору, рекомендації юристів і багато іншого.

Щоденно спеціалісти й аналітики надаватимуть рекомендації, роз'яснення, інструкції та інформацію, яка стосується діяльності бізнесу країни у стані війни. Цей проект покликано допомогти бізнесу витримати і надати корисну інформацію щодо дій у ці непрості часи. На одній сторінці буде розміщено найважливіші питання щодо змін законодавства, аналітичну й довідкову інформацію, відповіді на гарячі запитання. Інформацію будемо оновлювати, корегувати і доповнювати 24/7.

Довіряйте лише перевіреним джерелам інформації! Бережіть себе!

22 перегляди

Comments


bottom of page