ВЕБІНАР

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

ЗА ПОРУШЕННЯ

КАРАНТИНУ

Лектор: Січеславський Ігор

Дата проведення: 17.04.2020

Законом України №530-ІХ були, зокрема, внесені зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення (Кодекс), якими в нього внесена ст.44-3 «Порушення правил щодо карантину людей». Дана стаття передбачає, що порушення правил карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», інших актів законодавства, а також рішення органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, тягне за собою накладення штрафу на громадян - від 17000 до 34000 грн, а на службових осіб - від 34000 до 170000 грн.

Наявна вже практика розгляду судами протоколів по ст.44-3 Кодексу, дозволяє нам систематизувати ряд помилок, які допускають поліцейські при складанні протоколу, і які дозволяють нам уникнути відповідальності за цією статтею, користуючись даними помилками.

ДЛЯ КОГО ЗАХІД:

Директорів

Бухгалтерів

Юристів

ПРОГРАМА:

 1. Хто має право складати протокол?

 2. Чи повинні ви пред'являти документи поліцейським і чи можуть вас затримати?

 3. Чи потрібно брати активну участь в складанні протоколу?

 4. Основні помилки поліцейських при складанні протоколу і як їх використовувати в суді.

 5. Розгляд протоколу судом: на що звертати увагу - неправильне зазначення суті порушень в протоколі, відсутність в протоколі норм, які ми порушуємо, відсутність в протоколі доказів порушення.

 6. Якщо суд вас оштрафував - як оскаржити?

 7. Відповіді на запитання

СПІКЕР:

СІЧЕСЛАВСЬКИЙ ІГОР

Основна спеціалізація - податкове право, захист в кримінальному процесі за фактами ухилення від сплати податків (ст.212 КК України). Досвід роботи в праві - 18 років, в тому числі начальником юридичного відділу найбільшого дистриб'ютора лікарських засобів в Україні. Ігор Січеславську - автор статей і публікацій у професійній пресі (постійний автор «Бухгалтер911»), спеціалізованих інтернет-виданнях, автор і доповідач семінарів з податкового права, кримінального процесу, спорах з контролюючими органами. На рахунку учасника - понад 100 виграних процесів у спорах з Податковою службою, Митною службою, Антимонопольним комітетом України, Державною інспекцією з контролю за цінами.


АДВОКАТ, ДИРЕКТОР ТОВ «ЮРИДИЧНЕ БЮРО СІЧЕСЛАВСЬКОГО»

ВАРТІСТЬ І РЕГЛАМЕНТ:

Лекційна частина: 12:00–14:00

Ціна: 550 грн

logo-ukr-white.png

Безкоштовний дзвінок по Україні Е-mail: sales@meta-inform.com

map-meta-big.png
 • Facebook - Белый круг
 • LinkedIn - Белый круг
 • Twitter - Белый круг
 • YouTube - Белый круг
telegram-white.png

Компанія "МЕТА-ІНФОРМ" є офіційним дистриб'ютором TM ЛІГА: ЗАКОН

та здійснює свою діяльність на всій території України.

 

Цінова політика і єдина програма лояльності для всіх регіонів