top of page

Рішення кадрових питань за допомогою сайтів з працевлаштування


Рішення кадрових питань за допомогою сайтів з працевлаштування

Вимушене кадрове голодування багатьох вітчизняних компаній сьогодні відчувається сильніше через зростання трудової міграції з України. Викликане цим підвищення потреби роботодавців в кваліфікованому персоналі створює чимало складнощів в роботі підприємств і організацій різних сфер діяльності, змушуючи співробітників HR-відділів докладати чимало зусиль в пошуках кандидатів на закриття гарячих вакансій.

При цьому, рішення проблеми багато в чому знаходиться на поверхні!


З огляду на можливості сучасних технологій і той факт, що Інтернет-простір кожного дня стає інформативнішим, на сьогодні найбільш ефективний пошук персоналу можливий за допомогою спеціалізованих віртуальних майданчиків присвячених працевлаштуванню.


Український Інтернет пропонує кілька таких ресурсів. Один з них Jobs.ua – популярний вітчизняний сайт, що понад двадцять років допомагає в пошуках персоналу та працевлаштуванні українців.

Оскільки сьогоднішні шукачі розуміють важливість презентації власних умінь в мережі Інтернет, вони крім самостійних пошуків вакансій, також розміщують свої резюме на сторінках цього сайту. Саме тут потрібних співробітників легко знаходять компанії, що працюють в Україні.


Чому це ефективно?


Співпраця з таким сайтом з працевлаштування дозволяє роботодавцям та їх представникам швидше реагувати на нагальну необхідність комплектації штату. Їм не доводиться очікувати поки на оголошення про звільнене робоче місці відгукнеться шукач, досвід якого, можливо не підійде під заявлені компанією вимоги. Тепер роботодавець може самостійно переглядати бази резюме, вибираючи тих кандидатів, які максимально задовольняють професійним запитам вакансій та зв'язуючись з ними призначати співбесіди.


Якщо подивитися на вакансії розміщені на Jobs.ua, то роботодавці Одеси гостро потребують різних фахівців, резюме яких вже розміщені у відповідних розділах цього ресурсу. Переглянувши в базі шукачів резюме в Одесі, роботодавці можуть у декілька разів швидше відшукати як потрібних терміново співробітників, так і унікальних фахівців свого напрямку, робота для яких завжди знайдеться. Наприклад:

  • бренд менеджер;

  • провідний інженер;

  • адміністратор офісу;

  • секретар на reception;

  • креативний дизайнер;

  • фінансовий контролер;

  • рекламний агент.


Ці та інші фахівці з високою кваліфікацією прямо зараз шукають собі роботу.

Отже взявши процес пошуку в свої руки, роботодавець може не тільки швидше вирішити свої кадрові питання, але і вибирати співробітників самостійно, не задовольняючись лише тими відгуками, які приходять у відповідь на розміщення вакансії. Такий багатогранний підхід у підборі персоналу, звичайно ж, позитивно позначиться на роботі будь-якої компанії та підприємства!

51 перегляд

Comments


bottom of page