top of page

Правові питання інтернет торгівлі. Як не потрапити в халепу.


Разом із стрімким розвитком інформаційних технологій і інтернету, все більше і більше набуває популярності ведення бізнесу через всесвітню мережу. Найзручніша форма торгівлі товарами через інтернет – це інтернет-магазин.


Кожне підприємство або підприємець може вести торгівельну діяльність через інтернет-магазин та продавати свої товари по всьому світу. Для цього, лише необхідно створити веб сайт, на який потенціальні покупці будуть заходити, обирати та замовляти товар.


Багато підприємців мають ідеї щодо створення бізнесу в інтернеті, проте вони постають перед проблемою, як це реалізувати на практиці. Адже будь-який бізнес в інтернеті так як і бізнес в offline веде до отримання доходу його власником, а відповідно підлягає оподаткуванню. На сьогоднішній день є точка зору, що податкова не контролює діяльність в інтернеті. Можу із впевненістю сказати, що це не так.


Податківці можуть дуже просто виявити доходи, отримані в інтернеті.

Мета-Інформ запрошує вас 11 грудня на вебінар "Правові питання інтернет торгілвлі: організація, документи, РРО, облік". На вебинарі ми поговоримо про деякі юридичні аспекти відкриття інтернет-магазину та особливості ведення такого бізнесу, пов’язані із проведенням розрахунків за товари із покупцями. Детально опишемо особливості бухгалтерського та податкового обліку підприємства, що займається торгівлею за допомогою інтернет-магазину.

68 переглядів

Comentários


bottom of page