Бюджетникам скасують окрему форму платіжного дорученняІз 05.08.2019 р. стартував перехід на міжнародний номер банківського рахунка IBAN. В Україні IBAN означає заміну комбінацій із коду МФО банку + номер розрахункового рахунка на міжнародний формат рахунка, який має 29 символів (літери та цифри).


При цьому Казначейство є безпосереднім учасником системи електронних платежів НБУ та має дотримуватись вимог НБУ щодо функціонування платіжної системи України. Тому змін зазнають і бюджетні рахунки.


Починаючи із 01.11.2019 р. у розрахункових документах виключать реквізит "Код банку", оскільки міжнародний номер банківського рахунку IBAN вже містить інформацію про код банку (МФО). Саме із 01.11.2019 р. усі перекази будуть проводити виключно за IBAN.

Аби узгодити свої нормативні акти із вимогами НБУ Казначейство розробило проект наказу Мінфіну, який має запрацювати із 01.11.2019 р.


І в першу чергу приберуть згадку про "код банку" із:

  • Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами, затвердженого наказом Мінфіну від 24.12.2012 р. № 1407;

  • Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Мінфіну від 22.06.2012 р. № 758;

  • Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Мінфіну від 02.03.2012 р. № 309.


Також уточнять аби у реквізиті "Призначення платежу" платіжного доручення вказували: код програмної класифікації видатків та кредитування, КЕКВ, економічну сутність платежу, номер і дату підтвердних та інших документів, на підставі яких здійснюють перерахування з урахуванням вимог законодавства України, ПДВ або без ПДВ тощо.


Не буде і окремої форми платіжного доручення для розпорядників бюджетних коштів.

Казначейство України оприлюднюватиме інформацію з бази даних Єдиного реєстру щодо відомостей про розпорядників та одержувачів бюджетних коштів (крім інформації з обмеженим доступом) на офіційному веб-порталі Казначейства України та Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.


Джерело: проект наказу Мінфіну "Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України".

38 перегляд

Безкоштовний дзвінок по Україні Е-mail: sales@meta-inform.com

map-meta-big.png

ГАРАНТОВАНА ЯКІСТЬ

Система управління якістю продуктів і сервісів компанії "МЕТА-ІНФОРМ"

відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009.

Компанія щорічно проходить внутрішній і зовнішній аудит і з року в рік підтверджує

високий рівень сервісу і вироблених продуктів.

Оплату картами Visa і Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Portmone.com.
Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS.
Служба підтримки: тел. +380 (44) 2000902,
support@portmone.com

Компанія "МЕТА-ІНФОРМ" є офіційним дистриб'ютором TM ЛІГА: ЗАКОН

та здійснює свою діяльність на всій території України.

Цінова політика і єдина програма лояльності для всіх регіонів

_____________________________________

вулиця Леха Качинського, 10, Одеса, Одеська область, 65000

  • Facebook - Белый круг
  • LinkedIn - Белый круг
  • Twitter - Белый круг
  • YouTube - Белый круг
telegram-white.png