top of page

Нові реквізити рахунків для сплати ЄСВ із 2 травня – інформує ДФС


Нові реквізити рахунків для сплати ЄСВ

Ми уже повідомляли, що за інформацією Казначейства України із 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку - 899998).


Граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м.Києві спливає 01.05.2019.


Починаючи з 02.05.2019 кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки по зарахуванню ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез'ясовані надходження.


15.04.2019 ДФС довела до відома платників ЄСВ нові реквізити рахунків для сплати ЄСВ.


Нові рахунки розміщені в довіднику Реєстр рахунків для сплати єдиного внеску. Інформація наведена по областям (оновлюється).


У полях "Отримувач" і "Код отримувача" платіжки при сплаті ЄСВ указуватимуться найменування органу ДФС та його код ЄДРПОУ. Водночас код бюджетної класифікації не вказується, бо ЄСВ не належить до доходів бюджету.


У полях "Банк отримувача" - Казначейство України, а в полі "Код банку отримувача" вказуватиме МФО Казначейства України - 899998.


Звісно ж у полі "Рахунок отримувача" новий рахунок для сплати ЄСВ, який буде відкрито із 02.05.2019.


Якщо ж Ви переглянете табличку із новими реквізитами рахунків для сплати ЄСВ, то побачите колонки "ОКРО" "Назва рахунку". Схоже ДФС мала тут мала на увазі назву отримувача, яким і є відповідний орган ДФС, та його код ЄДРПОУ.


Також враховуйте, що кожна категорія платників ЄСВ має свій символ (201, 202, 203, 204, 205, 206, 207). Цей показник використовується для правильного визначення розрахункового рахунку на який певна категорія платників має сплачувати ЄСВ.


Символ зазначено у підрубриці "Символи рахунків для зарахування ЄСВ в органах ДФС". Тризначний символ відображений у розрахунковому рахунку шостою, сьомою та восьмою цифрою.

176 переглядів

Comments


bottom of page