Liga360: новий модуль контролю репутації, захисту нерухомості від рейдерів та сигналізація змін вНПА10 листопада вийшов реліз екосистеми хмарних рішень Liga360. Користувачі системи отримали ще більше інструментів, які додають компаніям гнучкості, швидкості в прийнятті рішень навіть в режимі віддаленої роботи.

Що нового в Liga360?

Модуль «Контроль репутації»

Новий модуль у вільному доступі дає можливість поставити на моніторинг згадок у ТОП-200 інтернет-ЗМІ два об'єкти (бренди або персони). Система автоматично оновлюватиме список публікацій під час перевірки модуля. На основі нових публікацій можна створити ризик чи можливість задля спільної оцінки результатів моніторингу.

Також користувачі зможуть ознайомитися з повним текстом матеріалу, самостійно визначати тональність публікацій та ділитися з колегами. Моніторити медіаактивність можна як за своїми брендами, так і за конкурентами чи партнерами. Таким чином, користувачі Liga360 зможуть без додаткових витрат контролювати репутацію компанії чи персони, вчасно реагувати і протидіяти розповсюдженню негативу в мережі, оцінювати ефективність PR-комунікацій.

Модуль у вільному доступі рекомендований для: фахівців з PR і маркетингу, керівників та власників бізнесу, а також підприємців.

Отримати ознайомчий доступ по Liga360 можна за посиланням.SMART-сигнали: автоматичні сповіщення про зміни в окремих нормах НПА

Для користувачів інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН була додана нова функція автоматичного відстеження змін не лише документа в цілому, а й окремих його абзаців. Для цього достатньо лише виділити фрагмент тексту в НПА, натиснути кнопку "Контроль фрагмента" та обрати одну чи кілька опцій - «Нова редакція фрагмента», «Зміна, видалення фрагмента», «Внесення пояснень».

Щойно відбудуться обрані зміни - користувачі отримуватимуть сповіщення в модулі SMART-сигнали.

Опція контролю фрагмента документа доступна усім комерційним користувачам рішень Liga360, до складу яких включена інформаційно-правова система.

Тож завдяки автоматизації, ця опція ще більше спростить повсякденну роботу адвоката, юриста, партнера юридичної фірми, бухгалтера або аудитора, кадровика чи підприємця.


Захист нерухомості від рейдерства

Тепер ще простіше встановити на моніторинг вашу власність - квартиру, земельну ділянку або іпотеку. Liga360 контролюватиме зміни статусу в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. В разі, якщо ви отримаєте сповіщення про зміни, які ви не вносили - необхідно своєчасно звернутися до суду з позовною заявою про скасування, а також до правоохоронних органів із заявою про неправомірність реєстраційних дій.

Для власників рішень Liga360 «Керівник», «Підприємець», «Адвокат», «Партнер», «Аудитор» та «Самозайнятий бухгалтер» опція постановки на моніторинг одного об'єкта в в SMART-сигналах - вільна. Усі ж інші користувачі зможуть скористатися нею усього за 30 гривень на місяць. Замовити доступ до LIGA360

46 перегляд

Безкоштовний дзвінок по Україні Е-mail: sales@meta-inform.com

map-meta-big.png

ГАРАНТОВАНА ЯКІСТЬ

Система управління якістю продуктів і сервісів компанії "МЕТА-ІНФОРМ"

відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009.

Компанія щорічно проходить внутрішній і зовнішній аудит і з року в рік підтверджує

високий рівень сервісу і вироблених продуктів.

Оплату картами Visa і Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Portmone.com.
Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS.
Служба підтримки: тел. +380 (44) 2000902,
support@portmone.com

Компанія "МЕТА-ІНФОРМ" є офіційним дистриб'ютором TM ЛІГА: ЗАКОН

та здійснює свою діяльність на всій території України.

Цінова політика і єдина програма лояльності для всіх регіонів

_____________________________________

2Б/2, вулиця Велика Арнаутська, Одеса, Одеська область, Україна, 65048

  • Facebook - Белый круг
  • LinkedIn - Белый круг
  • Twitter - Белый круг
  • YouTube - Белый круг
telegram-white.png