top of page

Отримайте вебінари у подарунок


Усі діючі абоненти Мета-Інформ мають можливість отримати вебінари у ПОДАРУНОК. Сплачуйте рахунок на подовження абонентського обслуговування Ваших продуктів до 30 січня та отримайте доступ до практичних вебінарів від Академії ЛІГА:ЗАКОН:

 

Що чекає на бізнес у 2021 році. Зміни законодавства

03 лютого 2021 11:00-13:00

Початок року - старт для введення в дію змін до законодавства. Але впродовж року очікується ще декілька важливих подій для кожного підприємця. Запрошуємо на вебінар, на якому ви дізнаєтеся про зміни законодавства на 2021 рік, перевірки податкової і Держпраці у 2021 році, цьогорічні нюанси розблокування податкових накладних і виведення з ризикових.

Спікер: ЯСЬКО ІГОР, керуючий партнер ЮК "Віннер", адвокат, к.ю.н.

 

Захист честі, гідності та ділової репутації - формально в Конституції чи фактично в сьогоденні? Стратегія і тактика

20 лютого 2021 11:00-13:00

На кожну дію є свою протидія. Практика 2020 року показала реалізацію даного принципу досить ефективно, оскільки у справах про захист честі, гідності і ділової репутації з’явився чіткий алгоритм дій, як для позиції захисту, так і для пред’явлення позовних вимог.

Процедура щодо відновлення прав, порушених поширенням недостовірної інформації, можлива в досудовому порядку, проте, в більшості випадків єдиною можливістю відновлення прав є звернення за захистом до суду.

Відтак, на вебінарі розглянемо: ефективні способи захисту у справах захисту честі, гідності та ділової репутації, основні методи, докази, які є ключовими для даної категорії справ.

Спікери: ОСІЙЧУК ТЕТЯНА, Адвокат в ГК «ЛІГА»;

КЕПИЧ ІРИНА, Адвокат АО Juscutum

 
Звичайна вартість участі у вебінарах Академії ЛІГА:ЗАКОН – 1200 грн. Для Вас – БЕЗКОШТОВНО, за умови оплати рахунку за абонентське обслуговування від ЛІГА:ЗАКОН до 30 січня 2021 року.


Щоб скористатися пропозицією зателефонуйте на номер телефона: 0 800 33 15 15

78 переглядів

Comments


bottom of page