top of page

Агровиробникам компенсуватимуть витрати за гуманітарне розмінування сільгоспземель


Агровиробникам компенсуватимуть витрати за гуманітарне розмінування сільгоспземель

Постановою, зокрема, передбачається надання компенсації агровиробникам за гуманітарне розмінування за власні кошти земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розташованих на забруднених територіях, на яких завершено ведення бойових дій, та на забруднених територіях, які були тимчасово окуповані, у період з 24.02.2022 по 15.04.2024.


Також документом удосконалено механізм розгляду заяв на компенсацію витрат за гуманітарне розмінування земель с/г призначення юридичних осіб незалежно від організаційно-правової форми або фізичних осіб-підприємців, які виробляють товарну агропродукцію на земельних ділянках, які перебувають у їх власності, та/або на орендованих ними земельних ділянках с/г призначення, бюджетною установою «Центр гуманітарного розмінування» та прийняття відповідного рішення.


Також змінами передбачено забезпечення взаємодії стосовно обміну інформацією між бюджетною установою «Центр гуманітарного розмінування» та Центром протимінної діяльності щодо результатів проведення нетехнічного обстеження земельних ділянок сертифікованими операторами протимінної діяльності, на які подано заяву на компенсацію витрат за гуманітарне розмінування сільгоспземель.


Автор: Людмила Присяжна, провідний юрист-аналітик LIGA ZAKON Бізнес

Отримуйте актуальну інформацію для збереження бізнесу в умовах війни. Нормативно-правова інформація, щоденні оновлення документів, аналітичних статей та рекомендацій від LIGA ZAKON. Замовляйте за посиланням.

2 перегляди

Comentarios


bottom of page