top of page
glasses-calculator-tablet-white-neat-desk.jpg

СЕМІНАР

Особливості інспектування юридичних і фізичних осіб:
кого і як перевіряють в 2021 році

Лектор: Заболотна Світлана

Дата проведення: 08.10.2021

Запрошуємо всіх Бухгалтерів та Аудиторів відвідати наш семінар і на день зануритися в атмосферу конференц-залу Готелю Gagarinn, який розташувався в елітному районі Одеси і з нетерпінням чекає зустрічі з нами.

gagarin-min (1).jpg
shutterstock_308811509.jpg

Для Вас ми підготували ексклюзивну програму:
Гіг-фахівці та резиденти Дія Сіті, нюанси і особливості. Нові відпустки при народженні дитини, кому і за яких умов вони надаються? Електронні трудові книжки та електронні листи з тимчасової непрацездатності.

ПРОГРАМА:

Огляд змін нормативно-правових та законодавчих актів України, що вступили в законну силу в 2021р.

1. Інспектування юридичних і фізичних осіб із застосуванням аудіо та відео-спостережень в період встановленого в Україні карантину

 

2. Вивчення інспектором внутрішніх документів підприємств з проведення атестації робочих місць певних категорій працівників, з урахуванням змін, внесених до Списку № 1 і № 2 виробництв, робіт, професій і показників, зайнятість в яких дає право працівникам вийти на пенсію на пільгових умовах, що вступили в силу з 01.01.2018р.

 

3. Як вести кадровий облік і діловодство без порушень трудового законодавства та загальнообов'язкового державного страхування?

 

4. Відпустки, новий вид відпустки, умови і нюанси надання. Гіг-фахівці і роботодавець.

Гиг-фахівці та умови використання праці таких фахівців. Хто такі-гіг-фахівці? Що таке - реєстр

 

5. Відповідальність роботодавця за порушення трудового законодавства, загальнообов'язкового державного страхування, а також законодавства з охорони праці, з урахуванням останніх змін, внесених до КЗпП України та до Кодексу адміністративних правопорушень України. Суми штрафних санкцій збільшені.

 

6. Електронні трудові книжки та чи будуть скасовані трудові книжки на паперових носіях протягом 5-ти років? Електронні листи з тимчасової непрацездатності.

 

7. Відповіді на запитання слухачів

Бизнес-конференция

ЗАБОЛОТНА СВІТЛАНА ПЕТРІВНА

Консультант з питань трудових правовідносин і кадрового обліку. Експерт з проведення кадрового аудиту. Розробник авторської методики проведення кадрового аудиту на підприємствах всіх форм власності, автор серії практичних посібників: «На допомогу працівникові відділу кадрів», постійний автор багатьох спеціалізованих видань.

Дата: 08.10.2021

Час: 10:00-16:30

Ціна: 2300 грн

Приходьте і насолоджуйтесь довгоочікуваним спілкуванням з колегами, нашим лектором і нами.

bottom of page