top of page

ср, 22 груд.

|

ВЕБІНАР

Звітність за 2021 рік

Шановні бухгалтера, запрошуємо Вас, прийняти участь в тематичному ВЕБИНАРІ «Підготовка до складання звітності за 2021 рік з основних податків «ПДВ, податок на прибуток та фінансова звітність, об’єднаний звіт ПДФО та ЕСВ, єдиний податок»

Реєстрація закрита
Дивитися інші події
Звітність за 2021 рік
Звітність за 2021 рік

Час та місце

22 груд. 2021 р., 11:00 – 14:00 GMT+2

ВЕБІНАР

Про захід

1. Підсумковий огляд найбільш суттєвих законодавчих змін 2021 року з питань податку на прибуток, бухгалтерського обліку, ПДВ, ПДФО та ЕСВ, Єдиного податку, первинні документи, бенефіціари, 20-ОПП та інше.

2. Карантин 2020 та 2021 року – на які облікові аспекти звернути увагу. Зміни трудового законодавства, строки давності, особливості застосування фінансових санкцій, зберігання документів та ін.

3. ПДВ. Податкові накладні, РК, формула реєстраційного ліміту та інше.

3.1. Декларація за грудень – особливості складання, річний перерахунок, відображення «підсумкових» показників, пов'язаних з традиційно «річними» показниками, результатами інвентаризації, тощо: списання заборгованостей, ТМЦ, основних засобів

3.2. Податкові накладні та РК. Огляд найбільш цікавих роз'яснень 2021 року, блокування, реєстрація з запізненням, відображення в декларації

3.3. Формула розрахунку реєстраційного ліміта –згадуємо найважливіші правила застосування, які впливають на прийняття управлінських рішень – поповнення спецрахунку, період подання УР…

3.4. Виправлення помилок в декларації з ПДВ. Практичні ситуації, розрахунки з бюджетом.

4. Декларація з податку на прибуток. Форма декларації, склад додатків, в т. ч. фінансова звітність, строк надання, правила оприлюднення та інше.

4.1.  Критерії застосування/не застосування коригувань за 2021 рік

4.2. Базові правила заповнення декларації без коригувань.

4.3. Базові правила заповнення декларації у разі застосування коригувань

5. Фінансова звітність 2021. Склад, строки надання, які категорії підприємств (мікро, малі, середні, великі), яку фінзвітність заповнюють.

6. Об'єднана звітність з ЕСВ та ПДФО. Особливості заповнення за 4 квартал 2021 року. Річний перерахунок, виправлення помилок.

7. Єдиний податок. Нова форма декларації для фізичних осіб (+ЕСВ), та особливості заповнення.

8. Єдиний податок для юридичних осіб – на що звернути увагу при звітуванні за 4 квартал 2021 року.

9. Огляд змін на 2022 рік

10. Відповіді на запитання. В першу чергу надіслані заздалегідь на електронну адресу організаторів.

___________________________

ЛЕКТОР:

БОНДАРЕВА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА

ПОДАТКОВИЙ КОНСУЛЬТАНТ

Відомий практикуючий консультант з оподаткування та бухгалтерського обліку, бухгалтер-експерт (газета "Бухгалтерія"), аудитор, автор численних статей і публікацій з оподаткування (прибуток, ЗЕД і ін.).

Квитки

  • Ваш квиток в світ професіоналі

    електронний квиток на вебінар

    750,00 ₴
    Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page