top of page

пт, 02 квіт.

|

ВЕБІНАР

Звітність за 1 квартал 2021

Готуємося до складання звітності за 1 квартал 2021 року. Нові форми звітності з ПДФО, ЕСВ, ПДВ, Єдиного податку, декларації з податку на прибуток

Реєстрація закрита
Дивитися інші події
Звітність за 1 квартал 2021
Звітність за 1 квартал 2021

Час та місце

02 квіт. 2021 р., 11:00 – 15:00

ВЕБІНАР

Про захід

1. Огляд всіх найважливіших змін, роз'яснень за 1 квартал 2021 року, актуальних для діяльності суб'єктів господарювання.

2. Навчаємося складати нову об'єднану звітність ПДФО + ЕСВ. Крок за кроком, всі нюанси, коди доходів, помісячна розбивка та інше.

3. Відповідальність за помилки, способи виправлення, штрафні санкції.

4. ПДВ – нова форма декларації та деяких Додатків. На що звернути увагу при заповненні. Новий додаток 1, що в ньому відображаємо.

5. Практичні питання, які виникли після оновлення форми податкової накладної, розрахунку коригування. Роз’яснення податківців.

6. Нова форма звітності з Єдиного податку. Звітні періоди, особливості заповнення.

7. Практичні питання застосування спрощеної системи оподаткування у 2021 році – на що звернути увагу. Проблемні питання застосування РРО суб'єктами ЄП

8. Декларація з податку на прибуток. Звітний період – для кого квартал, для кого – рік. Оновлення форми та показників деяких додатків.

9. Електронний документообіг. Нормативна база. Основні правила. Практика. Дата підписання, особливості зберігання.

10. Фінансова звітність – звітні періоди, кому подавати, форма та склад залежно від статусу суб'єкта господарювання.

11. Наказ про облікову політику – «зразок», на що звернути увагу, вплив на показники звітності, яку роль відіграє при перевірках.

12. Відповіді на всі актуальні запитання учасників. В першу чергу – надісланих заздалегідь.

13.  Додатково – юридичний блок за участю адвоката Анатолія Данилова, огляд на 15 хвилин та відповіді на запитання: практичні аспекти блокування та надання документів на розблокування ПН та часткове скасування мораторію на перевірки.

___________________________

ЛЕКТОР: 

БОНДАРЕВА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА

ПОДАТКОВИЙ КОНСУЛЬТАНТ

Відомий практикуючий консультант з оподаткування та бухгалтерського обліку, бухгалтер-експерт (газета "Бухгалтерія"), аудитор, автор численних статей і публікацій з оподаткування (прибуток, ЗЕД і ін.).

Квитки

  • Ваш квиток в світ професіоналі

    електронний квиток на вебінар

    750,00 ₴
    Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page