top of page

вт, 29 вер.

|

ВЕБІНАР

TEST

Огляд усіх актуальних законодавчих змін літо-осінь 2020. Підготовка до складання 9-ти місячної звітності: прибуток, ПДВ, податкові накладні та РК, ПДФО, ЄП, бухоблік, РРО та інше

Реєстрація закрита
Дивитися інші події
TEST
TEST

Час та місце

29 вер. 2020 р., 11:00 – 15:00

ВЕБІНАР

Про захід

 1. Огляд найбільш значущих змін  за останній квартал: податковий кодекс, штрафні санкції - чергові зміни, оформлення та реєстрація податкових накладних та РК - як не потрапити під штрафи, карантин, податок на прибуток, ПДФО та ЄСВ, збільшення мінімальної зарплати-на що впливає.
 2. Огляд нормативної бази, пов'язаної з дією Закону про фінансовий моніторинг - чи з'явилися нові обов'язки у «звичайних» підприємств з надання відомостей, як працюють готівкові та безготівкові обмеження за розрахунками.
 3. Декларація з ПДВ - на що звернути увагу в світлі останніх нововведень.Пільгується діяльність (медпрепарати, обладнання), донарахування «сам собі» зобов'язань, питання розподілу ПДВ Податкові накладні та РК - поточні роз'яснення, виправлення помилок, реєстрація в ЄРПН
 4. Фінансова звітність і декларація з прибутку - основні «нагадувалки» на рахунок термінів, форм звітності, стикування показників.
 5. Єдиний податок - карантинні норми і послаблення, що змінилося за останній час, періоди можливої несплати ЄСВ і ЄП, ведення Книг і ін.
 6. Первинні документи єдиноподатників - необхідність, санкції, особливості оформлення та зберігання.
 7. Короткий огляд ситуації за формою 20-ОПП - нормативна база, штрафи.
 8. РРО - пояснення «з нуля» !!! - кому, на які операції, з якого періоду потрібно застосовувати РРО у своїй діяльності.
 9. Відповіді на запитання.

___________________________

ЛЕКТОР: ХРИСТИНА ЗАЗУЛЯ

МІЖНАРОДНИЙ СЕРТИФІКОВАНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БУХГАЛТЕР

Досвід роботи з 1995 року. Спеціальна освіта: САР (2007), IFA-вутрішній аудит (2010), IFA-стратегічний менеджмент (2011), IFA-фінансовий менеджмент (2011), IFA-МСФЗ (2012) Фінансовий директор підприємства-виробника касових апаратів. 

Квитки

 • Ваш квиток в світ професіоналі

  електронний квиток на вебінар

  10,00 ₴
  Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page