top of page

пт, 27 лист.

|

ВЕБІНАР

Що робити з нерезидентами восени 2020? Чи такий страшний український BEPS?

Як працювати на міжнародному рівні, з урахуванням останніх змін в українському правовому полі? Огляд національного законодавства про КІК, перші підсумки роботи MLI!

Реєстрація закрита
Дивитися інші події
Що робити з нерезидентами восени 2020? Чи такий страшний український BEPS?
Що робити з нерезидентами восени 2020? Чи такий страшний український BEPS?

Час та місце

27 лист. 2020 р., 11:00 – 14:00

ВЕБІНАР

Про захід

Блок 1: Деоффшорізація в Україні: історія питання та сучасний етап

· Причини початку процесу деоффшорізаціі в Україні та світі?

· BEPS і ми: в якому вигляді Україна планує впровадити положення плану і чому так важливо бути в авангарді податкових змін? Що сказано в дорожній карті Кабінету міністрів?

Блок 2: «Модні» тенденції світового значення в Україні: MLI-конвенція, реєстри власників.

· З 1 грудня 2019 року в Україні працює MLI-конвенція: що змінилося для бізнесу і що ще зміниться? В якому вигляді Україна ратифікувала документ і чому ми не будемо виконувати НЕ ВСІ його вимоги? Тонкощі MLI-конвенції.

· Україна - одна з найбільш відкритих країн світу щодо доступу до інформації. Які дані можна отримати у нас з відкритих джерел? Як банки можуть перевіряти клієнтів?

· Обмін податковою інформацією НЕ В АВТОМАТИЧНОМУ РЕЖИМІ між податковими службами України та інших країн.

Блок 3: Закон № 466-IX (раніше законопроект 1210), законодавчі ініціативи про загальне декларування та податкову амністію. Обмін податковою інформацією з іншими країнами.

· Ініціативи в рамках плану BEPS, про яких згадується в прийнятому законі 466-IX (він же 1210)?

· Податкова амністія і загальне декларування в Україні: останні новини і законодавчі ініціативи в цьому напрямку.

· Історія податкової амністії і загального декларування:хто і коли обіцяв українцям це нововведення.

· Перспективи автоматичного обміну податковою інформацією в Україні: коли ми приєднаємося до цієї ініціативи і за який період будемо обмінюватися даними?

· Що в новому законодавстві (466-IX) сказано про КІК?Яким буде українське законодавство про Контрольовані іноземні компанії?

· Наскільки ймовірні зміни в 466-IX і відстрочка вступу в силу норм про КІК? Аналіз законопроекту №3750.

Блок 4: Актуальність питання реструктуризації активів в період високої турбулентності і невизначеності

· Корпоративна структура як одна зі сфер комплаенс-ризику. Як структурувати бізнес?

· Історичні реалії. Як будувався і розвивався бізнес пострадянських країн? Проблемні місця старих схем на сьогодні.

· Приклади реальних структур. Мода на компанії: чим багатий ринок, і що потрібно реструктуризувати? Сучасні структури бізнесу - які вони? Банки як суб'єкти фінмоніторингу в кожній країні.

___________________________

ЛЕКТОРСЬКИЙ СКЛАД: 

Іванна Пилипюк - Керуючий партнер міжнародної консалтингової компанії «International Consulting Group». Керівник відділу аналітики корпоративного та податкового права зарубіжних країн. Спеціалізація: консультації з питань оптимізації роботи підприємства, юридична підтримка міжнародного бізнесу, консультації з питань взаємодії з банками, управління матеріальними і нематеріальними активами, інвестування за кордон.

Юлія Івасютин - Адвокат, юрист міжнародної консалтингової групи "International Consulting Group". Досвід юридичної практики в області податкового і господарського права, корпоративного права, цивільного права, фінансового права, земельного права, трудового права більше 10 років. Магістр міжнародного права інституту міжнародних відносин Національного університету ім. Т.Г.Шевченка.

Артем Деменков - Консультант міжнародної консалтингової групи "International Consulting Group". Спеціалізація: консультування на теми податкового планування, захисту бізнесу, рішень щодо використання інтелектуальної власності та іноземних інвестицій, захист активів за допомогою зарубіжних трастів і фондів, отримання ВНЖ і другого громадянства в країнах Європи, змін податкового законодавства України та зарубіжних країн.

Квитки

  • Ваш квиток в світ професіоналі

    електронний квиток на вебінар

    1 500,00 ₴
    Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page