пт, 28 трав. | ВЕБІНАР

Розблокування податкових накладних і виведення з ризикових

Ваші податкові накладні заблокували? Відповідаєте критеріям ризиковості, за якими відбувається моніторинг ПН? Ми допоможемо з розблокуванням та виведемо вас зі стану ризиковості!
Реєстрація закрита
Розблокування податкових накладних і виведення з ризикових

Час і місце

28 трав., 11:00 – 12:30
ВЕБІНАР

Про подію

Пропонуємо розібратися разом, що ж саме змінилося в процедурі блокування ПН та РК і що зараз загрожує бізнесу:

– Які податкові накладні та розрахунки коригування блокують.

– Як діяти платникові, якщо податкову накладну/розрахунок коригування заблокували: які документи надати, як довго триває процедура їх розгляду, реєстрація розблокованих документів.

– Хто подає документи для розблокування розрахунку коригування.

– Як оскаржити рішення комісії ДПС про відмову у реєстрації.

– Чи відображати заблоковані податкові накладні/розрахунки коригування у звітності.

Відповідальність платників у разі зупинення реєстрації ПН/РК.

Усім учасникам, буде надано спеціальний бонус за участь - покроковий "Чат-бот "Розблокування податкових накладних"! Три місяці Юридичний рейтинг LIGA ZAKON AWARDS 2020 збирав анкети номінантів спеціальної номінації – ТОП-5 Legaltech стартапів року, до яких увійшов і "Чат-бот "Розблокування податкових накладних", розроблений ЮК Winner. Бот є уніфікованим алгоритмом і покроковою інструкцією для юристів та бухгалтерів, яка в питаннях встановлює чи зроблено ті чи інші кроки, які спростять розблокування податкової накладної та допоможуть вивести підприємство з категорії «ризикових». Також після покрокових етапів і встановивши, що все зроблено вірно, можна замовити консультацію юриста, який зв‘яжеться з вами протягом однією години. Хочете бути впевненими в тому, що усі кроки під час реєстрації накладних чи подання таблиці даних зробили правильно - реєструйтеся на вебінар і гарантовано отримаєте посилання на чат-бот.

___________________________

ЛЕКТОР: 

Ясько Ігор - керуючий партнер юридичної компанії "Winner", к.ю.н., адвокат. "Winner" краща компанія 2019 року у номінації «Господарський процес», за версією LIGA ZAKON AWARDS.

Квитки
Ціна
Кількість
Загалом
  • Ваш квиток в світ професіоналі
    UAH 500
    UAH 500
    0
    UAH 0
ЗагаломUAH 0

Поділитися