top of page

вт, 22 груд.

|

ВЕБІНАР

Річна звітність 2020

Підготовка та особливості складання річної податкової і бухгалтерської звітності за 2020 рік

Реєстрація закрита
Дивитися інші події
Річна звітність 2020
Річна звітність 2020

Час та місце

22 груд. 2020 р., 11:00 – 15:40

ВЕБІНАР

Про захід

1. Огляд найбільш значущих змін законодавства протягом 2020 року - що важливо не пропустити: прибуток, ПДВ, ПДФО, ЄП, ЄСВ як для загальної системи, так і для ЄП

2. Фінзвітність - склад, терміни подачі, в т.ч. в органи ДФС. Обов'язковість оприлюднення/НЕ оприлюднення ФЗ для різних категорій платників.

3. Декларація по прибутку - основні правила застосування/незастосування податкових різниць за підсумками 2020 року. На що орієнтуватися тим, хто застосовував різниці в 2020 році, але має дохід менше 40 млн грн за підсумками 2020 року.

4. Склад декларації з прибутку. Коментар до заповнення основних рядків та додатків до декларації з прибутку.

5. ПДВ. Особливості складання декларації за грудень 2020 року, перерахунок ПДВ за підсумками 2020 року. Відображення в декларації з ПДВ результатів річної інвентаризації.

6. ПДФО. Необхідність проведення річного перерахунку, способи та варіанти виправлення помилок 2020 року, в т.ч. виправлення неправильних показників в 1-ДФ за попередні періоди. У яких випадках застосовуються/не застосовуються фінансові санкції, продовження термінів перевірок з ПДФО до 7 років.

7. Єдиний податок - які суми включаються/не включаються до доходів єдиноподатника при наявності операцій поворотної фінансової допомоги, отримання «карантинної» допомоги, зарахування грошей «сам собі» на поповнення оборотних коштів, повернень товарів, повернень передоплат, продаж ОЗ, списання кредиторських заборгованостей . Ліміти доходів для відповідних груп в 2020 і 2021 році. ЄСВ звітність - на що звернути увагу ФО ЄП по карантинним звільненням.

8. Огляд ситуації щодо змін, які повинні вступити в силу у 2021 року. У тому числі «РРО зміни», Закон про мови (обов'язковість української мови, відповідальність), нові розміри мінімальних зарплат і прожиткового мінімуму, інше.

9. Відповіді на питання.

___________________________

ЛЕКТОР: БОНДАРЕВА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА

ПОДАТКОВИЙ КОНСУЛЬТАНТ

Відомий практикуючий консультант з оподаткування та бухгалтерського обліку, бухгалтер-експерт (газета "Бухгалтерія"), аудитор, автор численних статей і публікацій з оподаткування (прибуток, ЗЕД і ін.).

Квитки

  • Ваш квиток в світ професіоналі

    електронний квиток на вебінар

    750,00 ₴
    Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page