top of page

чт, 22 лип.

|

ВЕБІНАР

Податок на репатріацію з доходів нерезидентів-юросіб

Оновлені правила і звітність

Реєстрація закрита
Дивитися інші події
Податок на репатріацію з доходів нерезидентів-юросіб
Податок на репатріацію з доходів нерезидентів-юросіб

Час та місце

22 лип. 2021 р., 14:00 – 16:00

ВЕБІНАР

Про захід

Мова вебінару: українська

1. Хто сплачує податок на репатріацію? Розширено коло платників. Чи потрібно єдинникам, неприбутковим організаціям, звичайним фізособам сплачувати податок на репатріацію при виплаті нерезиденту доходу із джерел походження з України?

2. Із яких доходів сплачується податок на репатріацію? Що відносять до оподатковуваних доходів?

3. Особливості оподаткування фрахту (перевезення, транспортного експедирування), реклами, процентів,які виплачуються нерезиденту.

4. Дата сплати податку з доходів нерезидентів. На який рахунок сплачується? Якщо є переплата податку на прибуток, чи можна її зарахувати до рахунку податку на репатріацію.

5. Правила обчислення податку з доходів нерезидентів. Ставки податку. Нова формула для розрахунку в разі неутримання податку на репатріацію та виплати доходу не в грошовій формі – застосування «натуркоефіцієнта». Як визначити гривневу суму податку – який курс НБУ використовувати?

6. Використання норм міжнародних договорів. Як визначити бенефіціарний статус нерезидента та чи важливо це після змін 2021 року? Вимоги до довідки про резидентський статус. Чи можна її надавати в електронному вигляді? Чи можна словосполучення «МОЖЕ оподатковуватися» з Конвенції трактувати як право обирати країну оподаткування? Судова практика.

7.  Як звітувати з податку на доходи нерезидентів-юросіб? Строки звітування. Чи треба заповнювати додаток ПН, якщо норми міжнародного договору звільняють від сплати податку? Якщо податок сплатили, а відзвітувати забули – яка відповідальність? Чи заповнюється додаток ПН наростаючим підсумком?

8. Відповідальністьза несплату податку на репатріацію. Нові розміри штрафів. «Карантинні послаблення»: як працює звільнення від відповідальності та на які періоди поширюється.

9. Виправлення помилок із податку на репатріацію.

___________________________

ЛЕКТОР: 

Галина МОРОЗОВСЬКА провідний бухгалтер-експерт компанії «Smile бухгалтерія». Автор понад 700 публікацій із податку на прибуток, бухгалтерського обліку, зовнішньоекономічної діяльності, ПДВ. Понад 10 років професійного досвіду роботи в бухгалтерських виданнях.

Квитки

  • Ваш квиток в світ професіоналі

    електронний квиток на вебінар

    850,00 ₴
    Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page