top of page

вт, 24 лист.

|

ВЕБІНАР

Підготовка до складання річної декларації з прибутку за 2020 рік

Інформація орієнтована на те, щоб заздалегідь згадати основні правила і нюанси, що виникають з податку на прибуток і в разі необхідності встигнути вплинути на показники річної звітності

Реєстрація закрита
Дивитися інші події
Підготовка до складання річної декларації з прибутку за 2020 рік
Підготовка до складання річної декларації з прибутку за 2020 рік

Час і місце

24 лист. 2020 р., 11:00 – 16:40

ВЕБІНАР

Про подію

1. Фінансова звітність як основа всіх податкових показників. Склад фінзвітності для різних категорій платників (малі, мікро, ЄП). Необхідність подачі разом з декларацією з прибутку. Терміни. Обов'язковість аудиторського висновку.

2. Порядок формування основних показників фінзвітності. Періоди відображення доходів і витрат, в тому числі по послугах, оренді, при наявності недобудови, витрат і доходів майбутніх періодів. Вплив на підсумкові річні показники результатів проведеної інвентаризації. Перенесення збитків, виправлення помилок минулих років, відсутність первинних документів, пізніше отримані первинні документи.

3. Кому з платників необхідно буде робити податкові коригування після закінчення 2020 року. Критерії 20 000 і 40 000 долл, порядок застосування.

4. Коментар основних показників декларації з прибутку і особливості їх заповнення. З урахуванням наростаючого підсумку / без врахування наростаючого підсумку. При наявності виправлення помилок за минулі періоди.

5. Основний перелік податкових коригувань і нюанси їх застосування:

  •  По ОФ
  •  По резервам
  •  За операціями в ЗЕД, з нерезидентами
  •  По податковим штрафам
  •  За благодійних витрат і інші

6. Розгляд комплексних практичних ситуацій за запитами учасників, надісланих заздалегідь !!!

7. Відповіді на питання.

___________________________

ЛЕКТОР: БОНДАРЕВА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА

ПОДАТКОВИЙ КОНСУЛЬТАНТ

Відомий практикуючий консультант з оподаткування та бухгалтерського обліку, бухгалтер-експерт (газета "Бухгалтерія"), аудитор, автор численних статей і публікацій з оподаткування (прибуток, ЗЕД і ін.).

Квитки

  • Ваш квиток в світ професіоналі

    електронний квиток на вебінар

    750,00 ₴

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page