top of page

чт, 21 січ.

|

ВЕБІНАР

Основні засоби та МНМА

Амортизація, простій, ремонт, поліпшення, ліквідація, продаж. Зміни, останні роз’яснення та судова практика

Реєстрація закрита
Дивитися інші події
Основні засоби та МНМА
Основні засоби та МНМА

Час та місце

21 січ. 2021 р., 11:00 – 13:40

ВЕБІНАР

Про захід

1. Класифікація основних засобів за групами. Приклади класифікації в роз’ясненнях контролерів (комп’ютери, міні АТС, асфальтне покриття тощо). Що буде за облік ОЗ не у тій групі, що потрібно? Як внести зміни в наказ про облікову політику щодо вартісного критерію для МНМА.

2. Формування первісної вартості. Типові помилки. «Тонка капіталізація» - кому окремо треба вести облік капіталізованих процентів?

3. Безоплатне отримання основних засобів, МНМА. Бухгалтерський облік. За якою вартістю оприбутковувати? Податкові наслідки. Чи можна їх амортизувати в податковому обліку?

4. Строк корисного використання. Хто його встановлює? Чи обов’язково закріплювати його окремим наказом? Як подовжити?

5. Ліквідаційна вартість: чи обов’язково її встановлювати? Що буде, якщо ліквідаційна вартість рівна 0 грн? Ризики + судова практика.

6. Амортизація. Зміна методу амортизації. Амортизаційна різниця у податку на прибуток: хто застосовує. Правила податкової амортизації. Прискорена амортизація: умови застосування та числові приклади впливу на базу оподаткування. Коли призупиняється податкова амортизація. Різниці за негоспдіяльними основними засобами.

7. Ремонт і поліпшення основних засобів та МНМА. Як розмежувати технічне обслуговування, ремонт (поточний, капітальний) і поліпшення основних засобів? Чим відрізняється їх облік? Чи можна амортизувати основні засоби під час ремонту/поліпшення? Остання судова практика.

8. Продаж основних засобів і МНМА. Бухгалтерський облік. Наслідки продажу основних засобів в податку на прибуток: використання різниць. ПДВ при продажу, мінімальна база оподаткування ПДВ. Чи можна продати основний засіб за символічною ціною?

9. Безоплатна передача основних засобів: бухоблік, податок на прибуток - різниці, ПДВ.

10. Ліквідація основних засобів. Оформлення ліквідації. Наслідки. Чи нараховувати податкові зобов’язання з ПДВ при ліквідації необоротних активів + Узагальнююча консультація? Продаж металобрухту отриманого від ліквідації – особливості продажу та пільги з ПДВ.

___________________________

ЛЕКТОР: 

Галина Морозовська 

- більше 10 років професійного досвіду, з них 7 років бухгалтером-експертом в газеті «Все про бухгалтерський облік», більше 3 років керівником напряму «Податок на прибуток і ПДВ» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія »; -провідний експерт компанії «Smile бухгалтерія»; - автор понад 1000 публікацій з податку на прибуток, бухгалтерського обліку, зовнішньоекономічної діяльності, ПДВ в бухгалтерських виданнях та сервісах: «Все про бухгалтерський облік», «Аудитор України», «Інтерактивна бухгалтерія», «Головбух», «Taxlink».

Квитки

  • Ваш квиток в світ професіоналі

    електронний квиток на вебінар

    750,00 ₴
    Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page