чт, 21 січ. | ВЕБІНАР

Основні засоби та МНМА

Амортизація, простій, ремонт, поліпшення, ліквідація, продаж. Зміни, останні роз’яснення та судова практика
Реєстрація закрита
Основні засоби та МНМА

Час і місце

21 січ., 11:00 – 13:40
ВЕБІНАР

Про подію

1. Класифікація основних засобів за групами. Приклади класифікації в роз’ясненнях контролерів (комп’ютери, міні АТС, асфальтне покриття тощо). Що буде за облік ОЗ не у тій групі, що потрібно? Як внести зміни в наказ про облікову політику щодо вартісного критерію для МНМА.

2. Формування первісної вартості. Типові помилки. «Тонка капіталізація» - кому окремо треба вести облік капіталізованих процентів?

3. Безоплатне отримання основних засобів, МНМА. Бухгалтерський облік. За якою вартістю оприбутковувати? Податкові наслідки. Чи можна їх амортизувати в податковому обліку?

4. Строк корисного використання. Хто його встановлює? Чи обов’язково закріплювати його окремим наказом? Як подовжити?

5. Ліквідаційна вартість: чи обов’язково її встановлювати? Що буде, якщо ліквідаційна вартість рівна 0 грн? Ризики + судова практика.

6. Амортизація. Зміна методу амортизації. Амортизаційна різниця у податку на прибуток: хто застосовує. Правила податкової амортизації. Прискорена амортизація: умови застосування та числові приклади впливу на базу оподаткування. Коли призупиняється податкова амортизація. Різниці за негоспдіяльними основними засобами.

7. Ремонт і поліпшення основних засобів та МНМА. Як розмежувати технічне обслуговування, ремонт (поточний, капітальний) і поліпшення основних засобів? Чим відрізняється їх облік? Чи можна амортизувати основні засоби під час ремонту/поліпшення? Остання судова практика.

8. Продаж основних засобів і МНМА. Бухгалтерський облік. Наслідки продажу основних засобів в податку на прибуток: використання різниць. ПДВ при продажу, мінімальна база оподаткування ПДВ. Чи можна продати основний засіб за символічною ціною?

9. Безоплатна передача основних засобів: бухоблік, податок на прибуток - різниці, ПДВ.

10. Ліквідація основних засобів. Оформлення ліквідації. Наслідки. Чи нараховувати податкові зобов’язання з ПДВ при ліквідації необоротних активів + Узагальнююча консультація? Продаж металобрухту отриманого від ліквідації – особливості продажу та пільги з ПДВ.

___________________________

ЛЕКТОР: 

Галина Морозовська 

- більше 10 років професійного досвіду, з них 7 років бухгалтером-експертом в газеті «Все про бухгалтерський облік», більше 3 років керівником напряму «Податок на прибуток і ПДВ» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія »; -провідний експерт компанії «Smile бухгалтерія»; - автор понад 1000 публікацій з податку на прибуток, бухгалтерського обліку, зовнішньоекономічної діяльності, ПДВ в бухгалтерських виданнях та сервісах: «Все про бухгалтерський облік», «Аудитор України», «Інтерактивна бухгалтерія», «Головбух», «Taxlink».

Квитки
Ціна
Кількість
Загалом
  • Ваш квиток в світ професіоналі
    UAH 750
    UAH 750
    0
    UAH 0
ЗагаломUAH 0

Поділитися