top of page

вт, 13 жовт.

|

ВЕБІНАР

КАСА,РРО,КОРО, ШТРАФИ. ОСІННІ НОВОВВЕДЕННЯ ДЛЯ ВСІХ!

Важливо для ФОП, для ЮР.осіб. Цей вебінар буде корисним як новачкам, так і досвідченим. Ви отримаєте виключно практичні рекомендації

Реєстрація закрита
Дивитися інші події
КАСА,РРО,КОРО, ШТРАФИ. ОСІННІ НОВОВВЕДЕННЯ ДЛЯ ВСІХ!
КАСА,РРО,КОРО, ШТРАФИ. ОСІННІ НОВОВВЕДЕННЯ ДЛЯ ВСІХ!

Час та місце

13 жовт. 2020 р., 11:00 – 14:00

ВЕБІНАР

Про захід

 1. Огляд останніх законодачих змін та роз’яснень щодо РРО/ПРРО
 2. Практичні аспекти застосування РРО та РККому потрібен РРО та чи можна уникнути його застосування. Інтернет-банкінг = готівка = застосування РРО/ПРРО? Як розпізнавати надходження готівки на поточний рахунок. Два види РРО: про вибір та нюанси роботи. Ідеальний фіскальний чек: яким він має бути. POS-термінал і РРО: точки перетину КОРО: коли, як і навіщо? Повернення коштів через РРО: підстави, документальне оформлення та варіанти. Чи можна повернути готівкою, якщо раніше товар оплатили БПК? Розмінна монета: чи завжди потрібна? Нюанси видачі з каси та оприбуткування до РРО. У ящику РРО не вистачає коштів: дії касира Залишок коштів до ранку в РРО: враховуємо нюанси Працюємо цілодобово: нюанси зняття Z-звіту Що потрібно врахувати платникам ПДВ у роботі з РРО Інтернет-торгівля, розрахунки картками та через платіжних посередників, посередницькі схеми та службу доставки: коли потрібен РРО та нюанси друку чека Готівкові обмеження: як застосовувати при розрахунках. Та чи буде штраф за перевищення? Як розуміти термін «безготівкові розрахунки» з урахуванням роз’яснень податківців Відсутність світла/інтернету/ поломка РРО: нюанси роботи зі звичайним та програмним РРО РРО-помилки: що можна виправити, а що ні
 3. Майже кожному ФОП по РРО/ПРРО: усі деталі фіскалізаціїОблік товарних запасів: кому обов'язковий та чи є «підводні» камені Розрахунковий документ у разі невикористання РРО: яким він має бути?
 4. РРО- штрафи: механізм застосування. Як вплинув карантин на "штрафну епопею". Перевірки та кешбек: на що звернути увагу.
 5. Інші питання, актуальні на дату проведення вебінару. Відповіді на запитання.

___________________________

ЛЕКТОР: ГАЛИНА ЗУБАР

ГОЛОВНИЙ РЕДАКТОР ВИДАННЯ «БУХГАЛТЕР & ЗАКОН»

Сертифікований аудитор, сертифікований фахівець за програмою «Формування фінансової звітності відповідно до МСФЗ», диплом Міжнародної асоціації бухгалтерів (ІАВ). Понад 10 років практичного досвіду роботи головним бухгалтером (торгівля, опт і роздріб, в т.ч. медикаментами та засобами медичного призначення), ресторанне господарство, готельний бізнес. А також більше 5-ти років роботи в галузі методології бухгалтерського обліку та звітності. Автор публікацій в профільних тематичних виданнях, консультант. Автор і ведуча низки практичних семінарів в ЛІГА: ЗАКОН.

Квитки

 • Ваш квиток в світ професіоналі

  електронний квиток на вебінар

  850,00 ₴
  Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page