Фінансовий менеджмент - дисконтування
Час і місце
Про подію
- Що змінив Наказ Мінфіну № 379, з якої дати дебіторську та кредиторську заборгованості треба оцінювати по «реальній вартості». - Як згідно П (С) БО визначати види заборгованостей: поточна, довгострокова, прострочена. - Хто, коли і яку заборгованість зобов'язаний дисконтувати. - Правила оцінки довгострокових зобов'язань, дебіторської заборгованості: *визначення теперішньої вартості за П (С) БО 10, П (С) БО 11, *норми П (С) БО 13. - Яку ставку застосовувати при дисконтуванні? - Дисконтування на прикладах.
Модуль 1
Що таке дисконтування і коли виникає потреба у застосуванні цієї техніки. Дисконтування за простими ставками. Нарахування складних відсотків. Капіталізація відсотків. Застосування формул нарощення за складними відсотками.
Модуль 2
Дисконтування і облік за складними ставками. Нюанси застосування технік дисконтування при веденні обліку за НП(С)БО та МСФЗ. Податкові ризики при відображенні результатів дисконтування. Припущення та судження при обґрунтуванні ефективної ставки відсотка.
Модуль 3
Дисконтування довгострокових зобов’язань. Дисконтування довгострокових фінансових активів. Нюанси застосування технік дисконтування при обліку договорів операційної і фінансової оренди.
___________________________
ЛЕКТОР:
Паєнтко Тетяна - д.е.н., професор, сертифікований аудитор, судовий експерт-економіст, керуючий партнер ТОВ «Аудиторська компанія« Міжнародна правова безпека ». Досвід в сфері управлінського та фінансового обліку понад 20 років, аудиту більше 10 років, досвід в організації та проведенні тренінгів- більше 15 років
- Ваш квиток в світ професіоналіUAH 1,190UAH 1,1900UAH 0