ср, 16 груд. | ВЕБІНАР

Фінансовий менеджмент - дисконтування

Що потрібно знати бухгалтеру про дисконтування
Реєстрація закрита
Фінансовий менеджмент - дисконтування

Час і місце

16 груд. 2020, 13:00 – 17:00
ВЕБІНАР

Про подію

- Що змінив Наказ Мінфіну № 379, з якої дати дебіторську та кредиторську заборгованості треба оцінювати по «реальній вартості». - Як згідно П (С) БО визначати види заборгованостей: поточна, довгострокова, прострочена. - Хто, коли і яку заборгованість зобов'язаний дисконтувати. - Правила оцінки довгострокових зобов'язань, дебіторської заборгованості: *визначення теперішньої вартості за П (С) БО 10, П (С) БО 11, *норми П (С) БО 13. - Яку ставку застосовувати при дисконтуванні? - Дисконтування на прикладах.

Модуль 1

Що таке дисконтування і коли виникає потреба у застосуванні цієї техніки. Дисконтування за простими ставками. Нарахування складних відсотків. Капіталізація відсотків. Застосування формул нарощення за складними відсотками.

Модуль 2

Дисконтування і облік за складними ставками. Нюанси застосування технік дисконтування при веденні обліку за НП(С)БО та МСФЗ. Податкові ризики при відображенні результатів дисконтування. Припущення та судження при обґрунтуванні ефективної ставки відсотка.

Модуль 3

Дисконтування довгострокових зобов’язань. Дисконтування довгострокових фінансових активів. Нюанси застосування технік дисконтування при обліку договорів операційної і фінансової оренди.

___________________________

ЛЕКТОР: 

Паєнтко Тетяна - д.е.н., професор, сертифікований аудитор, судовий експерт-економіст, керуючий партнер ТОВ «Аудиторська компанія« Міжнародна правова безпека ». Досвід в сфері управлінського та фінансового обліку понад 20 років, аудиту більше 10 років, досвід в організації та проведенні тренінгів- більше 15 років

Квитки
Ціна
Кількість
Загалом
  • Ваш квиток в світ професіоналі
    UAH 1,190
    UAH 1,190
    0
    UAH 0
ЗагаломUAH 0

Поділитися