top of page

вт, 16 бер.

|

ВЕБІНАР

Дивіденди: правила 2021

Оновлене визначення дивідендів. Коли не можна виплачувати дивіденди. Рішення про виплату дивідендів. Дивіденди фізособам: оподаткування та облік...

Реєстрація закрита
Дивитися інші події
Дивіденди: правила 2021
Дивіденди: правила 2021

Час та місце

16 бер. 2021 р., 14:00 – 16:30

ВЕБІНАР

Про захід

Мова вебінару: українська

1. Оновлене визначення дивідендів. На що впливають зміни у формулюванні.

2. Коли не можна виплачувати дивіденди. Які заборони передбачені законодавством. Якщо був збиток – чи можна виплачувати дивіденди? Чи можна нарахувати дивіденди за минулі роки? Як часто можна нараховувати (щокварталу чи раз на рік)? Чи може товариство не виплачувати дивіденди якщо є прибуток?

3. Рішення про виплату дивідендів. Строки та порядок прийняття рішення про виплату дивідендів. Оформлення рішення. Як розраховують розмір виплат кожному із засновників? Форми виплати (товарами, коштами, зарахуванням тощо). Готівкові обмеження. Строк позовної давності за дивідендами.

4. Дивіденди фізособам: оподаткування та облік. Які ставки ПДФО діють для дивідендів? Нарахування дивідендів в одному періоді, виплата – в іншому: особливості відображення.

5. Дивіденди та авансовий внесок з податку на прибуток. Хто та коли його сплачує? Правила обчислення. Як відобразити в декларації з прибутку? Чи заповнювати додаток АВ, якщо дивіденди виплачували лише фізособам? Коли дивідендний авансовий внесок зменшує податок на прибуток до сплати? Чи треба єдинникам сплачувати авансовий внесок при виплаті дивідендів?Відповідальність за несплату авансового внеску. Наслідки не заповнення додатка АВ.

6. Реінвестиція дивідендів. Чи може один із засновників залишити свої дивіденди, а іншому вони будуть виплачені? Податкові наслідки: чи буде ПДФО, військовий збір, авансовий внесок, податок на репатріацію?

7. Дивіденди нерезидентам. Бухоблікові правила, курсові різниці. Інвалютні особливості. Чи є обмеження в сумі? Застосування міжнародних договорів для уникнення подвійного оподаткування.

8. Отримання дивідендів: облік та оподаткування. Яка різниця діє з податку на прибуток за дивідендами? Чи застосовувати різницю, якщо облік ведуть за методом участі в капіталі? Роз’яснення контролюючих органів. Нюанси отримання дивідендів від нерезидентів.

___________________________

ЛЕКТОР: 

Галина МОРОЗОВСЬКА провідний бухгалтер-експерт компанії «Smile бухгалтерія». Автор понад 700 публікацій із податку на прибуток, бухгалтерського обліку, зовнішньоекономічної діяльності, ПДВ. Понад 10 років професійного досвіду роботи в бухгалтерських виданнях.

Квитки

  • Ваш квиток в світ професіоналі

    електронний квиток на вебінар

    790,00 ₴
    Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page