Семинары для бухгалтераБухгалтер и закон
Показано с 1 по 2 из 2

Тема: Звіт ЄСВ для новоствореного підприємства

  1. #1
    Новичок
    Регистрация
    16.06.2017
    Адрес
    Ivano-Frankivsk
    Сообщений
    1
    Вес репутации
    0

    Звіт ЄСВ для новоствореного підприємства

    Підприємство зареєстроване 25 травня 2017 року. Засновник приступив до виконання обов'язків директора за сумісництвом. Трудовий договір не укладався, заробітна плата за травень не виплачувалась. Чи потрібно подавати звіт ЄСВ за травень?

  2. #2
    Модератор Аватар для Юрисконсульт
    Регистрация
    21.09.2011
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    577
    Вес репутации
    7

    Re: Звіт ЄСВ для новоствореного підприємства

    Цитата Сообщение от barcafan.ua@gmail.com Посмотреть сообщение
    Підприємство зареєстроване 25 травня 2017 року. Засновник приступив до виконання обов'язків директора за сумісництвом. Трудовий договір не укладався, заробітна плата за травень не виплачувалась. Чи потрібно подавати звіт ЄСВ за травень?
    У разі якщо засновник підприємства приймає рішення виконувати обов’язки директора без нарахування заробітної плати та за умови, що таке підприємство не веде господарської діяльності, то засновник має право прийняти рішення не нараховувати собі заробітну плату і, відповідно, оскільки відсутня база нарахування, не сплачувати єдиний внесок та не подавати обов’язкову звітність.
    Пунктом 11 розділу ІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну України від 14.04.2015 р. № 435, визначено: якщо юридичні або фізичні особи-підприємці не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, звіт за найманих працівників до фіскальних органів не подається.
    Для отримання більш детальної інформації радимо звернутися за кваліфікованою консультацією юриста!

Похожие темы

  1. Звітність новоствореного ТОВ на загальній системі оподваткування
    от Vadim45 в разделе Бухгалтерская консультация, ответы для бухгалтера
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 05.08.2016, 17:45

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10