Семинары для бухгалтераБухгалтер и закон
Показано с 1 по 2 из 2

Тема: здача звітності ФОП

  1. #1
    Новичок
    Регистрация
    30.05.2014
    Адрес
    Луцьк
    Возраст
    24
    Сообщений
    5
    Вес репутации
    0

    здача звітності ФОП

    Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можна щоб уповноважена особа здавала звіти в податкову ФОП 3 група (5%)? Що для цього потрібно? І якщо потрібно довіреність то яка її форма? Дякую

  2. #2
    Модератор Аватар для Юрисконсульт
    Регистрация
    21.09.2011
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    572
    Вес репутации
    6

    Re: здача звітності ФОП

    Доброго дня.

    Скажіть будь ласка, чи можна щоб уповноважена особа здавала звіти в податкову ФОП 3 група (5%)? Що для цього потрібно? І якщо потрібно довіреність то яка її форма?
    Так, можна.

    Згідно із п. 19.1. ПКУ платник податків веде справи, пов'язані зі сплатою податків, особисто або через свого представника. Особиста участь платника податків в податкових відносинах не позбавляє його права мати свого представника, як і участь податкового представника не позбавляє платника податків права на особисту участь у таких відносинах.

    Представниками платника податків визнаються особи, які можуть здійснювати представництво його законних інтересів та ведення справ, пов'язаних із сплатою податків, на підставі закону або довіреності. Довіреність, видана платником податків - фізичною особою на представництво його інтересів та ведення справ, пов'язаних із сплатою податків, має бути засвідчена відповідно до чинного законодавства (п. 19.2. ПКУ). Представник платника податків користується правами, встановленими ПКУ для платників податків.

    Згідно зі ст. 237 ЦК представництвом є правовідношення, в якому одна сторона (представник) зобов'язана або має право вчинити правочин від імені другої сторони, яку вона представляє. У відповідності до ст. 244 ЦК представництво, яке грунтується на договорі, може здійснюватися за довіреністю. Довіреністю є письмовий документ, що видається однією особою іншій особі для представництва перед третіми особами. Безпосередньо форма довіреності законом не встановлена для даного випадку. Але в Системах ЛІГА:ЗАКОН ви зможете знайти необхідні форми. За договором доручення одна сторона (повірений) зобов'язується вчинити від імені та за рахунок другої сторони (довірителя) певні юридичні дії (ст. 1000 ЦК). Згідно із ст. 1007 ЦК довіритель зобов'язаний видати повіреному довіреність на вчинення юридичних дій, передбачених договором доручення.

    Згідно із пп. 48.5.2. ПКУ податкова декларація повинна бути підписана фізичною особою – платником податків або його законним представником.

    За вищезазначених умов податкова звітність може бути підписана представником платника податків.

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10