Семинары для бухгалтераБухгалтер и закон
Показано с 1 по 2 из 2

Тема: Юр особа на єдиному податку 3 група

Новичок
    Вес репутации
    0

Юр особа на єдиному податку 3 група

Я фермерське господарство, платник ЄП на 3 групі, займаюсь вирощуванням зернових, чи маю я право продавати свій врожай звичайній людині (не фізична не юридична особа)? Чи повинна я застосовувати РРО, якщо я реалізую зернову продукцію, яку вирущую сама?

Модератор Аватар для Юрисконсульт
    Вес репутации
    6

Re: Юр особа на єдиному податку 3 група

Доброго дня!

Згідно п. 296.10. ПКУ реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку першої групи; другої і третьої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень.

Але у відповідності до ст. 9 ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР РРО та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку. Інші випадки незастосування РРО передбачені ст. 9 Закону.

Звісно, реалізовувати власну продукцію населенню Вашому фермерському господарству, яке перебуває на спрощеній системі оподаткування, законодавство не забороняє.

Ваши права