Семинары для бухгалтераБухгалтер и закон
Показано с 1 по 2 из 2

Тема: Туристический сбор...

  1. #1
    Новичок
    Регистрация
    17.08.2017
    Адрес
    Харьков
    Сообщений
    1
    Вес репутации
    0

    Туристический сбор...

    Уважаемые Коллеги!
    Подскажите, можно ли включать туристический сбор в предоплату за проживание по безналичному расчету?

  2. #2
    Модератор Аватар для Юрисконсульт
    Регистрация
    21.09.2011
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    574
    Вес репутации
    7

    Re: Туристический сбор...

    Доброго дня!
    Згідно п. 268.1. ПКУ Туристичний збір - це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.
    Пунктом 268.5.1. ПКУ передбачено, що згідно з рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, справляння збору може здійснюватися:
    а) адміністраціями готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та іншими закладами готельного типу, санаторно-курортними закладами;
    б) квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;
    в) юридичними особами або фізичними особами - підприємцями, які уповноважуються сільською, селищною, міською радою або радою об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, справляти збір на умовах договору, укладеного з відповідною радою.
    Відповідно до п. 268.6.1. ПКУ Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов'язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.
    Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов'язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання (268.6.1. ПКУ).
    Таким чином, туристичний збір не справляється при здійсненні попередньої оплати послуг з тимчасового розміщення.
    Для детальної консультації радимо Вам звернутися до юриста.

Похожие темы

  1. Страховой сбор в счетах гостиницы, предоставленных в отчете командированным сотрудник
    от Екатерина в разделе Бухгалтерская консультация, ответы для бухгалтера
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 18.09.2014, 17:56
  2. Военный сбор и доп. благо
    от Alink_a в разделе Бухгалтерская консультация, ответы для бухгалтера
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 12.09.2014, 17:54
  3. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 14.08.2014, 17:08

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10