Семинары для бухгалтераБухгалтер и закон
Показано с 1 по 2 из 2

Тема: Реєстрація документів

  1. #1
    Новичок
    Регистрация
    01.12.2016
    Адрес
    Броди
    Возраст
    26
    Сообщений
    1
    Вес репутации
    0

    Реєстрація документів

    Доброго дня! Чи обов'язково вести журнал реєстрації платіжних доручень на підприємстві?

  2. #2
    Модератор Аватар для Юрисконсульт
    Регистрация
    21.09.2011
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    572
    Вес репутации
    6

    Re: Реєстрація документів

    Доброго дня!

    Згідно діючого законодавства України журнал реєстрації платіжних доручень не є обов'язковим документом під час здійснення суб'єктами господарювання своєї діяльності. Більш того, на відміну від наказу Головного архівного управління від 20 липня 1998 р. № 41 (ведення журналу передбачене ст. 324 Переліку, що затверджений відповідним наказом), що втратив чинність на день складання цієї консультації, новий наказ Мінюсту від 12.04.2012 р. № 578/5 не передбачає такої форми систематизації платіжних доручень, як журнал платіжних доручень.
    Але треба зауважити, що на практиці підприємства й досі використовують відповідний журнал задля повноцінного обліку платіжних доручень та уникнення можливих неприємних ситуацій під час їх використання (наприклад, відновлення втраченої "платіжки", тощо).

Похожие темы

  1. Реєстрація книги обліку доходів
    от Нина в разделе Бухгалтерская консультация, ответы для бухгалтера
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 15.07.2014, 15:05

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10