Семинары для бухгалтераБухгалтер и закон
Показано с 1 по 2 из 2

Тема: Отримання статусу платника ПДВ

  1. #1
    Новичок
    Регистрация
    30.05.2014
    Адрес
    Луцьк
    Возраст
    24
    Сообщений
    5
    Вес репутации
    0

    Red face Отримання статусу платника ПДВ

    Доброго дня! Ми платники єдиного податку (4 група без ПДВ). Розпочали діяльність 24.03.2014, проте оскільки на дали ПДВ ми можемо повноцінно працювати. Допоможіть будь ласка який підхід потрібно мати до податкової щоб отримати статус платника ПДВ? В які терміни і які документи потрібно подавати? Дякую!!!

  2. #2
    Модератор Аватар для Юрисконсульт
    Регистрация
    21.09.2011
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    577
    Вес репутации
    7

    Re: Отримання статусу платника ПДВ

    Доброго дня!

    Відповідно до п. 293.8. ПКУ ставка єдиного податку, визначена для третьої і четвертої груп у розмірі 3 відсотки, а для п'ятої і шостої групи у розмірі 5 відсотків, може бути обрана, у тому числі, платником єдиного податку третьої або четвертої групи, який обрав ставку єдиного податку в розмірі 5 відсотків, або платником єдиного податку п'ятої або шостої групи, який обрав ставку єдиного податку в розмірі 7 відсотків, у разі добровільної зміни ставки єдиного податку шляхом подання заяви щодо зміни ставки єдиного податку не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку календарного кварталу, в якому буде застосовуватися нова ставка та реєстрації такого платника єдиного податку платником податку на додану вартість у порядку, встановленому розділом V ПКУ.

    Реєстрації платником ПДВ присвячена ст. 183 ПКУ та Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затверджене Наказом Міндоходів від 16.01.2014 р. № 26.

    Відповідно до п. 183.4. ПКУ у разі зміни ставки єдиного податку відповідно до п. 293.8 ПКУ реєстраційна заява платника податку на додану вартість подається не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку календарного кварталу, в якому буде застосовуватися ставка єдиного податку, що передбачає сплату податку на додану вартість.

    Реєстрація осіб у цьому випадку діє з першого числа календарного кварталу, в якому буде застосовуватися ставка єдиного податку, яка передбачає сплату податку на додану вартість.

    Згідно ст. 183 ПКУ заява про реєстрацію особи як платника податку подається особисто такою фізичною особою або безпосередньо керівником або представником юридичної особи - платника (в обох випадках з документальним підтвердженням особи та повноважень) до контролюючого органу за місцем знаходження (місцем проживання) особи. У реєстраційній заяві зазначаються підстави для реєстрації особи як платника податку. Контролюючий орган відмовляє в реєстрації особи як платника податку, якщо за результатами розгляду реєстраційної заяви та / або поданих документів встановлено, що особа або не відповідає законодавчо встановленим вимогам, або якщо існують обставини, які є підставою для анулювання реєстрації згідно зі ст. 184 ПКУ.

    Крім того, з метою підтвердження достовірності відомостей про відповідність особи вимогам, визначеним ст. 180, п. 181.1, п. 182.1 та п. 183.7 ПКУ, така особа відповідно до пп. 20.1.6 ПКУ, п. 73.3 ПКУ подає до контролюючого органу документи, що підтверджують такі відомості.

    У разі відсутності підстав для відмови в реєстрації особи як платника податку контролюючий орган зобов'язаний внести до реєстру платників податку запис про реєстрацію такої особи як платника податків протягом 5 робочих днів з дати надходження реєстраційної заяви (п. 183.9. ПКУ).

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10