Семинары для бухгалтераБухгалтер и закон
Показано с 1 по 2 из 2

Тема: Особенности учета на АЗС

 1. #1
  Новичок
  Регистрация
  26.12.2016
  Адрес
  Киев
  Сообщений
  1
  Вес репутации
  0

  Question Особенности учета на АЗС

  Добрый день.
  Предприятие приобрело АЗС. Что с ним делать - никто не знает.
  Подскажите, пожалуйста, какие следующие шаги должны быть? Регистрация РРО? В чем особенность учета на АЗС? Какую отчетность нужно подавать в налоговую? Какие лицензии должны быть? Какие налоги платить?

 2. #2
  Модератор Аватар для Юрисконсульт
  Регистрация
  21.09.2011
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  585
  Вес репутации
  7

  Re: Особенности учета на АЗС

  Доброго дня!

  Відповідно до ст. 3 ЗУ «Про застосування РРО у сферах торгівлі, громадського харчування та послуг» суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов'язані:
  1) проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок;
  2) видавати особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї, включаючи ті, замовлення або оплата яких здійснюється з використанням мережі Інтернет, при отриманні товарів (послуг) в обов'язковому порядку розрахунковий документ встановленої форми на повну суму проведеної операції;
  Статтею 12 Закону про РРО передбачено, що на території України у сферах, визначених цим Законом, дозволяється реалізовувати та застосовувати лише ті РРО вітчизняного та іноземного виробництва, які включено до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій.
  Так, Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій містить окремий розділ «Спеціалізовані електронні контрольно-касові апарати для автозаправних станцій (АЗС)», який на сьогодні налічує більше десятка апаратів різних виробників, що відповідають Технічним вимогам до спеціалізованих електронних контрольно-касових апаратів для автозаправних станцій, затвердженим рішенням № 13, та Вимогам щодо реалізації фіскальних функцій РРО для різних сфер застосування, затвердженим постановою № 199.
  Отже, реалізація палива на АЗС має здійснюватися із застосуванням спеціалізованого зареєстрованого, опломбованого у встановленому порядку та переведеного у фіскальний режим роботи електронного контрольно-касового апарата з роздрукуванням чеків установленої форми, які додатково містять номери паливо роздавальних колонок, через які здійснювався відпуск палива, об'єм (у літрах) і вартість (у гривнях) фактично відпущеного палива.
  Що стосується обліку та оподаткування АЗС, то повідомляємо, що з 01.01.2017 року набули чинності зміни до Податкового кодексу України, зокрема в частині акцизного податку.
  Слід зауважити, що облік та оподаткування АЗС є складним питанням, і для отримання більш детальної інформації радимо звернутися за кваліфікованою консультацією до юриста!

Похожие темы

 1. ФОП 2 групы отчетность и ведение учета
  от 727386 в разделе Бухгалтерская консультация, ответы для бухгалтера
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 14.03.2016, 16:46
 2. табель учета рабочего времени
  от Ната в разделе Бухгалтерская консультация, ответы для бухгалтера
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 28.01.2015, 15:50
 3. "Особенности составления отчетности за 9 месяцев 2013 года"
  от vadvas в разделе Бухгалтерские семинары
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 26.09.2013, 23:01

Метки этой темы

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10