Семинары для бухгалтераБухгалтер и закон
Показано с 1 по 2 из 2

Тема: оплата за договором оренди т/з

  1. #1
    Новичок
    Регистрация
    20.03.2017
    Адрес
    Львов
    Сообщений
    1
    Вес репутации
    0

    оплата за договором оренди т/з

    Укладено договір оренди транспортного засобу між підприємством (орендар) та фізичною особою (орендодавець),відповідно до якого орендна плата встановлюється у сумі 2500.00 грн./міс. Підкажіть будь ласка, скільки отримає по факту орендодавець на свою банківську карту коштів: 2500 грн. чи 2500 грн. мінус податки (ПДФО)?
    Наперед дуже вдячна.

  2. #2
    Модератор Аватар для Юрисконсульт
    Регистрация
    21.09.2011
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    572
    Вес репутации
    6

    Re: оплата за договором оренди т/з

    Цитата Сообщение от Sonya Посмотреть сообщение
    Укладено договір оренди транспортного засобу між підприємством (орендар) та фізичною особою (орендодавець),відповідно до якого орендна плата встановлюється у сумі 2500.00 грн./міс. Підкажіть будь ласка, скільки отримає по факту орендодавець на свою банківську карту коштів: 2500 грн. чи 2500 грн. мінус податки (ПДФО)?
    Наперед дуже вдячна.
    Відповідно до пп. 14.1.180. Податкового кодексу України (далі – ПК України) податковий агент щодо податку на доходи фізичних осіб – юридична особа (її філія, відділення, інший відокремлений підрозділ), самозайнята особа, представництво нерезидента - юридичної особи, інвестор (оператор) за угодою про розподіл продукції, які незалежно від організаційно-правового статусу та способу оподаткування іншими податками та/або форми нарахування (виплати, надання) доходу (у грошовій або негрошовій формі) зобов'язані нараховувати, утримувати та сплачувати податок, передбачений розділом IV цього Кодексу, до бюджету від імені та за рахунок фізичної особи з доходів, що виплачуються такій особі, вести податковий облік, подавати податкову звітність контролюючим органам та нести відповідальність за порушення його норм в порядку, передбаченому статтею 18 та розділом IV цього Кодексу.
    Згідно з пп. 168.1.1. ПК України податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов'язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену в статті 167 цього Кодексу.
    Відповідно до пп.168.1.2. ПК України податок сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом. Банки приймають платіжні документи на виплату доходу лише за умови одночасного подання розрахункового документа на перерахування цього податку до бюджету.
    Відповідно до пп.164.2.2. ПК України до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються суми винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) платнику податку відповідно до умов цивільно-правового договору.
    Таким чином, із суми орендної плати, виплачуваної фізичній особі, не зареєстрованій підприємцем, підприємство-орендар як податковий агент нараховує та утримує ПДФО, а також військовий збір (пп.1.2. п.161. підрозд.10 розд. ХХ Податкового кодексу України).

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10