Семинары для бухгалтераБухгалтер и закон
Показано с 1 по 2 из 2

Тема: Индексация в июне

  1. #1
    Новичок
    Регистрация
    12.06.2017
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    2
    Вес репутации
    0

    Индексация в июне

    подскажите..можно ли зарплату за май поднять на 10 грн, чтобы не начислять индексацию в июне около 70 грн.? или нужно поднимать зарплату на сумму не менее суммы индексации?

  2. #2
    Модератор Аватар для Юрисконсульт
    Регистрация
    21.09.2011
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    576
    Вес репутации
    7

    Re: Индексация в июне

    Цитата Сообщение от Ключик Посмотреть сообщение
    подскажите..можно ли зарплату за май поднять на 10 грн, чтобы не начислять индексацию в июне около 70 грн.? или нужно поднимать зарплату на сумму не менее суммы индексации?
    Відповідно до абз. 3 та 4 п. 5 порядку проведення індексації грошових доходів населення затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 р. № 1078, сума індексації у місяці підвищення тарифних ставок (окладів), пенсій або щомісячного довічного грошового утримання, стипендій, виплат, що здійснюються відповідно до законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування, не нараховується, якщо розмір підвищення грошового доходу перевищує суму індексації, що склалась у місяці підвищення доходу. Якщо розмір підвищення грошового доходу не перевищує суму індексації, що склалась у місяці підвищення доходу, сума індексації у цьому місяці визначається з урахуванням розміру підвищення доходу і розраховується як різниця між сумою індексації і розміром підвищення доходу.

    Приклад. (принцип роботи)
    1700 гривень - посадовий оклад;
    50 гривні - індексація
    При цьому у червні 2017 р. відбувається підвищення посадового окладу працівника на 30 гривень.
    Посадовий оклад працівника після підвищення становить 1730 гривень (1700 + 30).
    У зв'язку з тим, що розмір підвищення посадового окладу у червні (30 гривень) менше суми індексації, яка склалась у зазначеному місяці (50 гривні), сума індексації у місяці підвищення нараховується у розмірі 20 грн. Червень місяць стає – базовим місяцем.

    Якщо підвищується посадовий оклад працівника на 60 гривень, то сума індексації у місяці підвищення не нараховується. Червень місяць стає – базовим місяцем.

    Для більш детальної інформації пропонуємо звернутися до юриста.

Похожие темы

  1. Индексация
    от Rodina в разделе Бухгалтерская консультация, ответы для бухгалтера
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 03.11.2015, 14:41
  2. Индексация
    от Яна в разделе Бухгалтерская консультация, ответы для бухгалтера
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 30.10.2015, 17:01
  3. Индексация
    от Vadim1111 в разделе Бухгалтерская консультация, ответы для бухгалтера
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 15.10.2015, 12:23
  4. индексация
    от Светлана Владимировна в разделе Бухгалтерская консультация, ответы для бухгалтера
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 05.05.2015, 13:51
  5. Индексация
    от natali90 в разделе Бухгалтерская консультация, ответы для бухгалтера
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 26.03.2013, 11:38

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10