Семинары для бухгалтераБухгалтер и закон
Показано с 1 по 3 из 3

Тема: ФОП - экспедитор

 1. #1
  Новичок
  Регистрация
  29.11.2016
  Адрес
  Днепр
  Возраст
  46
  Сообщений
  1
  Вес репутации
  0

  ФОП - экспедитор

  Кто может ответить, плиз.
  Имеет ли право ФОП с основным видом деятельности "Вантажний автотранспорт" (включает и экспедирование) на 3 группе (общая или упрощенная системы налогообложения) заниматься экспедированием грузовых перевозок заказчику ООО по Украине и за рубеж без лицензирования?
  Спасибо за ответ.

 2. #2
  Модератор Аватар для Юрисконсульт
  Регистрация
  21.09.2011
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  583
  Вес репутации
  7

  Re: ФОП - экспедитор

  Доброго дня!

  Згідно ст. 7 ЗУ "Про ліцензування видів господарської діяльності" від 02.03.2015 р. № 222-VIII ліцензуванню підлягає у тому числі такий вид господарської діяльності, як
  перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів річковим, морським, автомобільним, залізничним та повітряним транспортом, міжнародні перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом. А відповідно до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. № 1001, дія Ліцензійних умов поширюється на суб'єктів господарювання юридичних та фізичних осіб - підприємців, які провадять господарську діяльність з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом, у тому числі міжнародні перевезення вантажів вантажними автомобілями. Такими Ліцензійними умовами визначається вичерпний перелік документів, що додаються до заяви на отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом, а також встановлюються організаційні, кадрові та технологічні вимоги до матеріально-технічної бази ліцензіата і засобів провадження діяльності, обов'язкові для виконання під час провадження зазначеної діяльності.

 3. #3
  Модератор
  Регистрация
  17.12.2012
  Возраст
  43
  Сообщений
  5
  Вес репутации
  0

  Re: ФОП - экспедитор

  цуащшцгуашгуцщшаг цуашуо цуажшщ уашг цушаг цуа

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10