Доброго дня. Закінчую четвертий курс університету, бухгалтерія нарахувала індекс інфляції 2750 грн за весь період навчання.
У договорі прописано: Розмір плати встановлюється за весь термін надання освітньої послуги і не може змінюватись.
У фінансовому відділі керуються законом про вищу освіту, статтею 73, що ніби вона дає право стягувати додаткові кошти за індекс інфляції.
У договорі не прописано що плата навчання підлягає індексації!
Чи має право університет стягувати додаткову плату?
Студентам погрожують відрахування з ВУЗу згідно з пунктом 6.1. Дія договору припиняється якщо виконання одною стороною договору своїх забов'язань є неможливим у зв'язку з прийняттям нормативно-правових актів, що змінили умови, встановлені договором щодо освітньої послуги, і будь-яка із сторін не погоджується на внесення змін до договору.