Семинары для бухгалтераБухгалтер и закон
Показано с 1 по 4 из 4

Тема: Індекс инфляції

  1. #1
    Новичок
    Регистрация
    03.06.2013
    Сообщений
    2
    Вес репутации
    0

    Індекс инфляції

    Добрий день.
    Закінчую 4 курс університету,бухгалтерія нарахувала індекс інфляції за весь період навчання,а саме 3196.8 грн.,мені ця сума здалась завеликою,тому питаю у Вас :
    1)чи підлягає індексації перший рік навчання?
    2)чи правильно нараховано індекс інфляції ?
    Розмір плати за весь строк навчання становить 43 200,00 грн (сорок три тисячі двісті )та визначається наступним чином : Зв.=Вн.х Кр., де Зв.-загальна вартість навчання,Вн.-вартість навчання за один календарний рік,Кр.-кількість років навчання.
    Вартість одного року навчання становить 10 800,00 грн (десять тисяч вісімсот).
    У випадку поетапного внесення плати за навчання посеместрово або щорічно вартість навчання підлягає індексації у відповідності з офіційно встановленим індексом інфляції за попередній календарний рік до моменту внесення плати, протягом терміну навчання.

    Дуже сподіваюсь і дякую за допомогу.

  2. #2
    Модератор Аватар для Юрисконсульт
    Регистрация
    21.09.2011
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    572
    Вес репутации
    6

    Re: Індекс инфляції

    Добрий день!

    У нас є уточнююче запитання до Вас: чи відображено в договорі на навчання положення відносно індексації?

  3. #3
    Новичок
    Регистрация
    03.06.2013
    Сообщений
    2
    Вес репутации
    0

    Re: Індекс инфляції

    "У випадку поетапного внесення плати за навчання посеместрово або щорічно вартість навчання підлягає індексації у відповідності з офіційно встановленим індексом інфляції за попередній календарний рік до моменту внесення плати, протягом терміну навчання."
    Це є витяг з договору,тобто так,є таке положення

  4. #4
    Модератор Аватар для Юрисконсульт
    Регистрация
    21.09.2011
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    572
    Вес репутации
    6

    Re: Індекс инфляції

    Добрий день. Дякуємо за відповідь.

    Необхідно мати на увазі, що згідно ч. 5 ст. 61 ЗУ "Про освіту" від 23.05.1991 р. № 1060-XII розмір плати за весь строк навчання, підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації кадрів або за надання додаткових освітніх послуг встановлюється навчальним закладом у грошовій одиниці України - гривні, з урахуванням офіційно визначеного рівня інфляції за попередній календарний рік.

    Плата за навчання, підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації кадрів або за надання додаткових освітніх послуг може вноситися за весь строк навчання, підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації кадрів або надання додаткових освітніх послуг повністю одноразово або частками - помісячно, по семестрах, щорічно.

    Ст. 61 Закону передбачено, що розмір плати за весь строк навчання, підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації кадрів або за надання додаткових освітніх послуг встановлюється у договорі, що укладається між навчальним закладом та особою, яка навчатиметься, або юридичною особою, що оплачуватиме навчання, підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації кадрів або надання додаткових освітніх послуг, і не може змінюватися протягом усього строку навчання.

Метки этой темы

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10