Meta-informLigaZakon
Показано с 1 по 2 из 2

Тема: Бухгалтери підкажіть реєстрація ТзОВ

 1. #1
  Новичок
  Регистрация
  06.04.2018
  Возраст
  28
  Сообщений
  1
  Вес репутации
  0

  Бухгалтери підкажіть реєстрація ТзОВ

  Всім привіт, підкажіть з таким питанням: потрібно зареєструвати ТзОВ, з мінімальним оборотом і прибутком. Чи існує система оподаткування при якій податок вираховується у відсотках від прибутку? Планується подавати нульові звіти про відсутність доходу. Чи можлива така діяльність на практиці? яка система оподаткування буде підходяща? Чи така діяльність не викличе перевірок з податкової?

 2. #2
  Модератор Аватар для Юрисконсульт
  Регистрация
  21.09.2011
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  584
  Вес репутации
  8

  Re: Бухгалтери підкажіть реєстрація ТзОВ

  Доброго дня!

  На основі аналізу заданих Вами критеріїв діяльності юридичної особи, звернемо увагу на можливість перебування товариства з обмеженою відповідальністю (далі - ТОВ) на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності.

  Так, згідно п. 291.2 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) спрощена система оподаткування, обліку та звітності - особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів, встановлених пунктом 297.1 статті 297 цього Кодексу, на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених цією главою, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.

  До третьої групи суб'єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності належать юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5000000 гривень (п. 291.4. ПКУ).

  Відповідно до п. 292.1. ПКУ доходом платника єдиного податку для юридичної особи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті.

  Як визначено приписами п. 293.1. ПКУ ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлюються - у відсотках до доходу (відсоткові ставки).

  Відсоткова ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлюється у розмірі: 1) 3 відсотки доходу - у разі сплати податку на додану вартість; 2) 5 відсотків доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку (п. 293.3. ПКУ).

  Згідно п. 49.18. ПКУ податкова декларація юридичними особами - платниками єдиного податку третьої групи подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).

  Звертаємо увагу, що у відповідності до роз'яснення Державної фіскальної служби України (далі - ДФС), що міститься у листі від від 01.02.2016 р. № 1987/6/99-99-19-01-01-15 норми глави 1 розділу XIV ПКУ не містять виключення для юридичних осіб - платників єдиного податку третьої групи щодо можливості неподання податкової звітності у разі відсутності доходу за податковий (звітний) період. Отже, обсяг доходу для платників єдиного податку третьої групи є показником, який підлягає декларуванню.

  Таким чином, з точки зору оподаткування, спрощена система може бути найбільш ефективною у відповідності до описаних Вами критеріїв діяльності ТОВ.

  Щодо підстав проведення перевірок органами ДФС зазначаємо, що чинний ПКУ не передбачає однією із підстав - відсутність доходу юридичної особи, що є платником єдиного податку третьої групи.

  Разом з цим, звертаємо Вашу увагу на існування великої кількість юридичних тонкостей в питанні вибору системи оподаткування юридичних осіб. Саме тому, рекомендуємо Вам звернутися за консультацією до юриста в галузі податкового права, для вибору найбільш оптимальної системи оподаткування.

Похожие темы

 1. Реєстрація документів
  от KATYA в разделе Бухгалтерская консультация, ответы для бухгалтера
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 13.01.2017, 18:15
 2. Реєстрація книги обліку доходів
  от Нина в разделе Бухгалтерская консультация, ответы для бухгалтера
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 15.07.2014, 16:05

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10