Семинары для бухгалтераБухгалтер и закон
Показано с 1 по 3 из 3

Тема: Услуга по международному проекту для ООН в Украине

  1. #1
    Новичок
    Регистрация
    26.09.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2
    Вес репутации
    0

    Услуга по международному проекту для ООН в Украине

    Будьте добры, проконсультируйте, пожалуйста: национальный университет(плательщик НДС, неприбыльное учреждение образования) оказал услугу по организации обучения (проведение тренинга по обучению в университете, есть основание-приказ Минобразования Украины) по международному проекту, заказчик - Организация Объединенных Наций по промышленному развитию. Облагается ли такая услуга НДС?

  2. #2
    Модератор Аватар для Юрисконсульт
    Регистрация
    21.09.2011
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    585
    Вес репутации
    7

    Re: Услуга по международному проекту для ООН в Украине

    Доброго дня!
    Згідно з підпунктами «а» і «б» п. 185.1 ст. 185 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI, із змінами та доповненнями (далі - ПКУ), об'єктом оподаткування податку на додану вартість (далі – ПДВ) є операції платників податку з постачання товарів/послуг, місце постачання яких відповідно до ст. 186 розд. V ПКУ розташоване на митній території України.
    Під постачанням послуг розуміється будь-яка операція, що не є постачанням товарів, чи інша операція з передачі права на об'єкти права інтелектуальної власності та інші нематеріальні активи чи надання інших майнових прав стосовно таких об'єктів права інтелектуальної власності, а також надання послуг, що споживаються в процесі вчинення певної дії або провадження певної діяльності (пп. 14.1.185 п. 14.1 ст. 14 ПКУ).
    Пунктами 186.2 - 186.4 ст. 186 ПКУ визначено категорії послуг, місце постачання яких визначається залежно від місця реєстрації постачальника або отримувача відповідних послуг або від місця фактичного надання відповідних послуг.
    Відповідно до пп. 186.2.3 місцем постачання послуг у сфері культури, мистецтва, освіти, науки, спорту, розваг або інших подібних послуг, включаючи послуги організаторів діяльності в зазначених сферах та послуги, що надаються для влаштування платних виставок, конференцій, навчальних семінарів та інших подібних заходів є місце їх фактичного надання.
    Таким чином, якщо постачання послуг у сфері культури, мистецтва, освіти, науки, спорту, розваг або інших подібних послуг, включаючи послуги організаторів діяльності в зазначених сферах та послуги, що надаються для влаштування платних виставок, конференцій, навчальних семінарів та інших подібних заходів здійснюється на митній території України, то такі послуги підлягають оподаткуванню на загальних підставах за основною ставкою, у разі постачання даних послуг за межами митної території України - такі послуги не підпадають під об'єкт оподаткування.

    Для більш детальної консультації, радимо Вам звернутися до юриста!

  3. #3
    Новичок
    Регистрация
    26.09.2017
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2
    Вес репутации
    0

    Re: Услуга по международному проекту для ООН в Украине

    Спасибо Вам большое за ответ, уважаемый юрисконсульт "Мета-Информ", но, может, в нашем случае возможно руководствоваться льготной ст.197.11 - "постачання товарів та послуг на митній території України..., що фінансуються за рахунок міжнародної технічної допомоги..."? Или нужно больше какой-то детализации для консультации? Уж очень хочется этот вариант С уважением, бухгалтер Галина

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10